Kontaktinformasjon

Andreas Evang-Vänman

Daglig leder

andreas@nordstrandtk.no45480140

Katarzyna Kubicz

Trener

katie@nordstrandtk.no

Adriano Liccardo

Varamedlem

Guro Vethe

Styremedlem

Marin Draganja

Hovedtrener og ansvarlig for konkurranse- og toppidrettsgruppen

Marin@nordstrandtk.no955 50 574

Matthew Lunn

Administrativ koordinator og ansvarlig Ungdom & tennis

Matt@nordstrandtk.no41111962

Caroline Støvland

Ansvarlig trener Tenniskids

tenniskids@nordstrandtk.no95901119

Tomislav Draganja

Trener

Tomo@nordstrandtk.no406 13 651

Anne Hazeland

Styremedlem

Martin Sverre Kildahl

Varamedlem

Henning Gustavsen

Styremedlem

Helge Røsjø

Styreleder

Rikke Reinemo

Nestleder

Kristina Petkova

Ansvarlig trener rookies- og voksenkurs

Kristina@nordstrandtk.no911 79 377

Stian Støvland

Trener/ kommunikasjon- og websideansvarlig/Turneringsansvarlig

Stian@nordstrandtk.no922 93 034