Kontaktinformasjon

Sophie Thorell

Daglig leder

Sophie@nordstrandtk.no94297033

Marin Draganja

Hovedtrener og ansvarlig for konkurranse- og toppidrettsgruppen

Marin@nordstrandtk.no955 50 574

Matthew Lunn

Administrativ koordinator og ansvarlig Ungdom & tennis

Matt@nordstrandtk.no41111962

Caroline Støvland

Ansvarlig trener Tenniskids

caroline@nordstrandtk.no95901119

Tomislav Draganja

Trener

Tomo@nordstrandtk.no

Anne Hazeland

Styremedlem

Martin Sverre Kildahl

Varamedlem

Henning Gustavsen

Styremedlem

Helge Røsjø

Nestleder

Rikke Reinemo

Styreleder

Kristina Petkova

Ansvarlig trener rookies- og voksenkurs

Kristina@nordstrandtk.no911 79 377

Stian Støvland

Trener/ kommunikasjon- og websideansvarlig/Turneringsansvarlig

Stian@nordstrandtk.no922 93 034