Nicolai vant på Mysen

Flere spillere i aksjon da Mysen arrangerte u11. Nicolai og Nikolai til topps i henholdsvis Sluttspill 1 og 2.

Nicolai Rydholt gikk helt til topps etter å ha kvalifisert seg til sluttspill 1 gjennom å vinne sin gruppe. Der måtte han blant annet slå klubbkompis og navnebror Nikolai Tingstad, og det var med et nødskrik, 10-8 i matchtiebreak. Dermed ble det sluttspil 2 på Nikolai T, hvor han også gikk helt til finale og vant.

I sluttspill 1 så Nicolai R. seg aldri tilbake og vant uten å tape flere sett. Strålende Nicolai.

Brødrene Røsjø, Henrik og Axel hadde også kvalifisert seg til Sluttspill 2. Axel tapte i sin første runde her, mens Henrik gikk til semifinale hvor det ble tap. Begge mot klubbkompis Nikolai T. En flott gjeng med gutter som kommer til å ha mye moror sammen fremover.

I jenteklassen var det strålende innsats av Marie Årstad og Jenny Boland. Marie tapte en jevn kamp i semidinalen i Sluttspill 2, mens Jenny dessverre måtte trekke seg etter gruppespillet. Veldig bra av begge våre jenter som hadde tatt turen til Mysen.

Relatert informasjon

Saksliste og saksdokumenter til NTK årsmøte 2026

Vi ønsker våre medlemmer velkommen til NTK årsmøte 2026. Det har ikke kommet inn noen forslag til årsmøtet.

Påmelding til sommercamper åpen! 🙂🎾

Vi har åpnet campene i uke 26, 31 og 32 for tennisskolen

Åpningsfest av uteanlegget, og klubbfest for voksne 🎉🎾😊

Lørdag 25. april inviterer klubben til årets store høydepunkt for tennisfamilier!